גינה טרופית היא חלום המתגשם למציאות! הגינה הטרופית מעניקה לבעליה תחושה אקזוטית ואווירת נופש בגן העדן הפרטי שלו. צמחייה טרופית עשירה, המשלבת ניחוחות מטריפים וצבעים מרהיבים, בשילוב עם אלמנטים נוספים ועיצוב חכם ויצירתי, יכולים להפוך גם את הגינה שלך לפינת חמד פסטורלית.
רונית מביאה מקצועיות, ידע ונסיון רב בביצוע עיצוב גינה טרופית, כך לדוגמא, באחד הפרויקטים בנתניה, הוקמה גינה ובה פריחה ססגונית וייחודית בשלל גוונים, ועצי פרי אקזוטיים, המעניקים חוויה מענגת לבעלי הבית. מומלץ להתרשם מהתמונות הרבות של פרויקט זה וגינות נוספות שרונית הקימה, המופיעות באתר, ולראות במו עיניכם את האסתטיקה המדהימה שניכרת בכל יצירותיה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדוע כדאי לבחור בסגנון טרופי?

הגינות הטרופיות מעוררות את החושים ומלהיבות את הדמיון בצמחיה השופעת, בצבעים החיים ובניחוחות האקזוטיים. לגינה הטרופית יתרונות ייחודיים נוספים:

  • לחיות בחופשה: למה להשאיר את ההנאה של האקזוטיות והשפע המסתורי שבג'ונגלים רק לביקורים בארצות רחוקות? ניתן להגשים את החלום כאן ועכשיו בגינה שלכם וליהנות מאווירת הנופש כל השנה!
  • להרוות את הנפש: הצל, הירוק השופע והצבעים החיים בגינה הטרופית הם חגיגה אמיתית שממלאת את המשאבים ומשיבה את רוחנו גם בימי הקיץ הלוהטים ביותר.
  • ייחודיות מקורית: רוצים ליהנות מפירות אקזוטיים בטעם גן עדן שאי אפשר לקנות בשום מקום? להתענג על פריחה ייחודית שיש רק בארצות רחוקות? גינה טרופית היא המענה המתאים לכם! 

טיפים לביצוע עצמי בבית עבור גינות טרופיות

מפנטזים על גן עדן טרופי בחצר ביתכם? רונית ליבלינג וצוות הסטודיו שלה שמחים להביא בפניכם מספר טיפים לעיצוב גינות טרופיות:

  • שתלו עצי דקל וקוקוס, ובחרו בצמחיה צפופה, בעלת עלים גדולים, להצללה. הצל שייווצר, כבמעבה הג'ונגל, מתאים למגוון רחב של שרכים ושרועים המכסים את הקרקע.
  • כידוע, הארץ שלנו לא נתברכה באקלים טרופי, לכן חיוני להשקיע במערכת השקיה שתשמר את הצמחייה הטרופית בגינה שלכם במצב פורח ומשגשג.
  • הרשו לעצמכם "להתפרע": צבעים עזים וצמחים פראיים יעניקו לגינה שלכם מראה טרופי עוצמתי ומיוחד.

ליצירת קשר