גינה מודרנית מעוצבת באופן פרקטי, חסכני במים וקל לתחזוקה, וכל זאת מבלי להתפשר על מראה נפלא, המאופיין בקווים נקיים ומוגדרים ואווירה שקטה ונינוחה. תחכומה של הגינה המודרנית, מאפשר לה להשתלב במרפסות ועל גגות ממש כמו בבית צמוד קרקע. רונית ליבלינג, הנדסאית אדריכלות נוף מנוסה ומוכשרת, בליווי צוות הסטודיו שלה, מפליאה לשלב בין צמחייה נכונה ואלמנטים מרתקים, מהחומרים האיכותיים ביותר, ולהתאימם לרצונו של כל לקוח. במאמר הבא, תוכלו גם אתם לקבל טיפים ומידע אודות עיצוב הגינה המודרנית וסודות קסמיה.
סטודיו רונית ליבלינג הינו בעל ניסיון עשיר והצלחות רבות מספור בביצוע מגוון פרויקטי גינה מודרנית. לדוגמא, באחד הפרויקטים במושב מגשימים, עיצבה רונית גינה מודרנית, בהתאמה לבית בסגנון חדשני. בעיצוב הגינה הונחו בקפידה חלוקי נחל לבנים לצד אדניות צחורות לאורך שביל הכניסה, הגובל במדשאה שבמרכזה עץ דולב מרשים לצד סלע ייחודי. אנו ממליצים לכם להתרשם מהתמונות מאירות העיניים של פרויקט זה וגינות נוספות שרונית הקימה, המופיעים באתר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גינה בסגנון מודרני: כמה יתרונות שכדאי שתכירו

הגינות המודרניות מציעות פרקטיות ונוחות, תוך התחשבות באורח החיים העכשווי, ומהוות פינות חמד למרגוע והינפשות. לגינה המודרנית יתרונות ייחודיים נוספים:

  • חסכנות במים: ריצוף וחיפוי משטחים נרחבים בגינה, ופיזור איי צמחייה חסכנית במים ביניהם, מעניקים מראה נפלא מבלי לצרוך כמויות רבות של מים.
  • קלות תחזוקה: מערכות ההשקיה והדישון המודרניות, ובחירה נכונה של הצמחייה והאלמנטים הנוספים, מאפשרים ליהנות מהגינה, מבלי להיאלץ להקדיש זמן יקר לתחזוקה.
  • עיצוב נקי: הקווים הנקיים והמוגדרים שמאפיינים את העיצוב המודרני בגינות, מייצרים אווירה רוגעת ושלווה שמשרה נינוחות ושקט.
  • פרטיות: בחירת הצמחייה והעצים שצומחים במהירות לגובה, ותכנון נכון של המרחב בגינה המודרנית, מאפשר לכם ליהנות מפרטיות, גם אם אתם מתגוררים בסביבה אורבאנית. 

טיפים מומלצים לעיצוב הגינה שלכם בסגנון מודרני

רוצים להפוך גם את הגינה שלכם למודרנית ועדכנית? רונית ליבלינג וצוות הסטודיו שלה מציגים בפניכם מספר טיפים לעיצוב הגינה בסגנון מודרני:

  • רצפו משטחים נרחבים בגינה באבן, שיש או דק עץ אלגנטי, והשתמשו בחיפויים מסוגננים כדוגמת חלוקי נחל על מנת להגדיר ולתחום מרחבים בגינה.
  • העיצוב הנקי יתאפשר הודות לבחירה של כמות מוגבלת של אלמנטים, באיכות גבוהה. בין אם מדובר בעץ מרשים, סלע ייחודי או מזרקת מים, אל תעמיסו בפרטים ובחרו באיכות המשובחת ביותר!
  • עשו שימוש חכם באדניות, צמחיה מותאמת והשקיה ממוחשבת, כדי לצמצם את צריכת המים ואת הזמן הנדרש לתחזוקה.

ליצירת קשר