רונית ליבלינג בעלת ניסיון נרחב ושפע הצלחות בתחום עיצוב גינות פרטיות, בו היא מתמחה מזה שנים רבות. בין אם מדובר בגינות קטנות או בשטחים רחבי ידיים, בחצרות של בתים צמודי קרקע או גגות של פנטהאוסים, רונית וצוות הסטודיו המנוסה שלה, יודעים להפוך חלומות למציאות. רעיונותיה היצירתיים של רונית, בשילוב עם הקשבה עמוקה לצרכים והרצונות של לקוחותיה, מתחברים לתכנון קפדני וביצוע מדויק, ומאפשרים לה לחולל קסמים של ממש במגוון גינות פרטיות שעיצבה בהצלחה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גינות פרטיות: שאלות נפוצות

מהו תהליך ההקמה הצפוי לנו?

השלב הראשון בהקמת גינות פרטיות הוא התכנון. תכנון נכון הוא קריטי לקבלת התוצאה הרצויה ובתקציב המתאים לכם. חשוב לראות מה הרצונות והצרכים שלכם מבחינת העיצוב וגם השימוש בגינה. חשבו האם היא נועדה לנוי בלבד, האם זהו אזור משחק לילדים, האם יש אלמנטים מיוחדים כמו בריכה שאתם מעוניינים לשלב? לאחר תכנון שמומלץ מאוד לעשותו בהתייעצות עם בעל מקצוע שיבדוק גם את תנאי השטח, יש לגשת לשטח. יש להכין את הקרקע באמצעות עקירת צמחים לא רצויים, תיחוח ויישור הקרקע.  יש לחפות את האזורים שאמורים להיות מחופים, להתקין מסלעות או טראסות על פי רצונכם. לאחר קבלת פני השטח יש להתקין את מערכת ההשקיה ומערכת החשמל בגינה. לאחר שהתשתיות מוכנות הגיע הזמן לשתול את הצמחים. חשוב לרכז יחד צמחים בעלי צרכים דומים ולשתול אותם בזמן המתאים. לאחר שתילת הצמחים ניתן להוסיף פריטי נוי שונים כמו כדים, עציצים, ריהוט ועוד.

איך הופכים חזון גינה למציאות? איך מגשרים על הפער הזה?

על מנת להפוך פנטזיה למציאות, חשוב להפגיש ביניהן באמצע הדרך. רשמו את רצונותיכם- איך אתם רוצים שגינתכם תיראה? האם ישנם אלמנטים שיש להתחשב בהם בתכנון הגינה (בריכת נוי למשל)? מהו הסגנון העיצובי שמתאים לכם –  כפרי וחמים עם נגיעות וינטג'? מודרני בעל קווים נקיים ושימוש בחומרים כמו אלומיניום או זכוכית? מה אתם רוצים לעשות בגינה ולמה היא מיועדת – מקום משחק לילדים? אירוח? רגיעה? כל אלה צריכים להילקח בחשבון. כעת יש להתייעץ עם איש מקצוע שידע כיצד להפוך את החלום למציאות בהתחשב בתנאי השטח והתקציב שלכם.

ליצירת קשר